Baldų priežiūros ir naudojimosi instrukcija

Rekomenduojame baldų nelaikyti tiesioginėse saulės spinduliuose: gali išblukti

Baldų nestatykite per arti židinio, oro kondicionieriaus ventiliacijos angos, nes gali deformuotis medžiaga ar būti pažeista baldų apdaila. Perstumdami baldus į kitą vietą, ne traukite juos o perkelkite. Nesistokite ant baldų ir nesisupkite, nes galite sugadinti konstrukciją. Jei baldų durelės ar stalčiai varstosi netinkamai, pirmiausiai patikrinkite, ar baldas stovi taisyklingai - lygiagrečiai grindims. Jei ne, pakoreguokite baldo padėtį. Tačiau pačiam vartotojui perrinkinėti ir perstatinėti baldus, pagamintus pagal individualų užsakymą yra nepatartina nes jie skirti stovėti būtent toje numatytoje o ne kitoje vietoje. Būtina kas trys mėnesiai patikrinti ir suveržti bet kurias jungiamąsias detales (pvz. varžtus, medvaržčius ir pan.).

Laminuotos medžių drožlės plokštės baldus neigiamai veikia tiesioginis kontaktas su vandeniu -  plokštė gali išsipūsti, ja kels į viršų. Dėl šių priežasčių laminuotos medžio drožlės plokštės baldus derėtų saugoti nuo vandens, kuris  kenkia laminuotos medžio drožlės plokštės  drėgmės pusiausvyrai. Rūpestinga priežiūra neleis vandeniui įsigerti į plokštę, tačiau jei nesugebėsite užtikrinti nepatekimo drėgmės ant plokštes - plokštės išsiputimo išvengti nepavyks - tai neišvengiama laminuotų medžio drožlių plokštės baldų savybė. Įsigykite padėklus ant kurių dėsite išplautus indus,  padėklai saugo Jūsų baldus, tačiau nepamirškite laikas nuo laiko šiuos padėklus nuimti, juos iššluostyti  ir patikrinti, ar po jais nesislepia nepastebėtos išpiltų ir susigėrusių skysčių dėmės. Jei vartotojas negali užtikrinti sauso paviršio palaikymo, gamintojas rekomenduoja įsigyti indaplovę ( tai liečia virtuvės baldus ).

Sintetinių, guminių, plastikinių daiktų sudėtyje yra kenksmingų cheminių medžiagų, kurios, kaip ir riebalai, gadina baldų paviršių, todėl nepatartina tokių daiktų ant baldų palikti ilgesniam laikui. Taip pat reikia saugoti baldų paviršių - nenaudoti aštrių daiktų, negalima pjaustyti maisto produktų tiesiogiai ant stalviršio, tam turi būti skirta maistui pjaustymo lentelė ( plastikinė, medinė ir t.t. )

Laminuotos medžių drožlės plokštė yra degi, todėl reikia saugoti nuo tiesioginės ugnies.

Neperkraukite lentynų - rikiuodami indus ar kitus sunkesnius daiktus svorį paskirstykite tolygiai.

Laminuotos medžio drožlės plokštes nuo įbrėžimų apsaugosite staltiesėmis, staltiesėlėmis, taip pat jei naudosite padėklus. Tiesiai ant baldų paviršių nestatykite karštų ar drėgnų daiktų. Daugelio prekybos centruose parduodamų poliravimo ir blizginimo priemonių sudėtyje yra silikono ir naftos distiliacijos produktų. Jie taip pat gali pakenkti baldų paviršiui. Paviršius būtina valyti karta per savaitę drėgna šluoste. Įsigėrusias dėmes pašalinsite šiltu vandeniu su muilu ir švaria šluoste. Išvalius dėmę, paviršių būtina sausai nušluostyti. Nevalykite braižančiomis šluostėmis ar valikliais, kurių sudėtyje yra abrazyviųjų dalelių (tas liečia stiklus ir veidrodžius). Nenaudokite medienai skirtų poliravimo ar blizginimo priemonių. Smulkus įbrėžimai panaikinami retušuoti skirtais rašikliais.

Dulkės valomos minkšta sausa šluoste. Valykite tik žinomų gamintojų valikliais, vadovaudamiesi ant pakuočių pateiktomis instrukcijomis. Stiklo valiklių nepurkškite ant kitų paviršių ar matinio stiklo. Saugokite, kad ant matinio stiklo paviršiaus nepatektų riebalų ar kitų nešvarumų. Jie gali palikti sunkiai išvalomų dėmių. Kai stiklas yra šilumos ar kitaip veikiamas, jo atsparumas smūgiams sumažėja ir jis gali skilti ar visai sudužti.

Baldai gali būti pagaminti iš laminuotos medžio drožlės plokštės, vandeniui atsparios, plastikų padengtos medžio drožlių plokštės ( kuri yra santykinai brangi ) ir kt. Mūsų įmonė dirba su laminuota medžio drožlių plokšte.

Gamintojas neatsako už įsigytą prekę jei pažeidimai sukelti dėl atsainaus, nerūpestingo elgesio ir nesilaikantis gaminio priežiūros taisyklių, jeigu defektas sukeltas dėl nenugalimų jėgų, nelaimingo atsitikimo, sąmoningai arba neatsargaus vartotojo arba trečių asmenų veiksmais.