UAB „Akmenės baldai“


Įmonės pagrindinė veikla- korpusinių baldų gamyba ir prekyba.
Pagal individualų užsakymą suprojektuosime ir pagaminsime nestandartinius baldus jūsų prieškambaryje , svetainėje, virtuvėje, vaikų kambaryje, miegamojo kambaryje ar biure.

Padėsime realizuoti jūsų planus įrengiant savo butą, biurą ar namus modernaus stiliaus ir dizaino baldais, maksimaliai patenkinsime kiekvieno pirkėjo poreikius.

Nestandartiniai baldai nėra prabanga. Daugumai tai vienintelis būdas sukurti buto erdvę. Maža virtuvė ar siauras kolidorius sumažina standartinių baldų plotį, tačiau kompaktiškas dizainas leis neprarasti pagrindinių funkcijų, o svarbiausia- leidžia atsirasti žymiai daugiau vietos.

 

Įmonė ne tik gamina korpusinius baldus, bet ir prekiauja minkštais lietuviškais baldais, čiužiniais, plautuvėmis bei maišytuvais, buitinė „Fagor“ technika. Bendradarbiaujame su „Mokilizingu“, „Ūkio banko lizingu“, tad prekes galite įsigyti išsimokėtinai.

Įmonė užsiima statybos ir remonto darbais, tad galime pasiūlyti įvairių lauko, vidaus durų,  PVC gaminius – KBE profilio, fasado apdailą ( Royal Europa ), medžio plaušo dailylentes, laminuotą grindų dangą, kilimus ir kiliminius takus, žaliuzės, roletus.

Mūsų šūkis: aukšta kokybė už gerą kainą!

Maloniai laukiam Jūsų.